Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

IV Dni Konopi w Kurozwękach, 9-11 września

IV Dni Konopi w Kurozwękach to wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim miłośnikom konopi - w tym roku szczególną uwagę poświecimy jej przemysłowym i medycznym aspektom.

Kiedy
9-11 września, Kurozwęki

Wykłady + warsztaty + stoiska + labirynt z konopi + dodatkowe atrakcje z udziałem polskich i zagranicznych prelegentów!

Wśród występujących znajdują się najbardziej rozpoznawalne w Polsce osoby związane z medyczną marihuaną takie jak dr Marek Bachański z warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, Dorota i Marek Gudaniec z Fundacji Krok po Kroku, profesor Jerzy Vetulani, czy Paulina Janowicz. Zagraniczni goście to między innymi przedstawiciele CW Botanicals (USA, Colorado), Hemp Flax (Holandia), czy Tikun Olam (Izrael) - jednej z największch i najlepszych firm na świecie zajmującej się produkcją wysokiej jakości medycznej marihuany. Pełna lista prelegentów wraz z tematem wystąpienia dostępna pod linkiem https://dnikonopi.pl/program-pl/.

Bilety
Bilety 30zł za 1 dzień lub 50 zł na 3 dniowe wykłady oraz na pozostałe atrakcje imprezy, w przedsprzedaży online do 31 sierpnia 2016 r. Po 31 sierpnia w cenie 70 zł do nabycia na miejscu wydarzenia.

UWAGA! Ilość biletów na wykłady ograniczona = 100 sztuk. Możliwość zakupu jednodniowego biletu w cenie 10 zł na miejscu wydarzenia - bilet upoważnia do wejścia na teren imprezy w tym warsztaty, stoiska, labirynt konopny oraz pozostałe atrakcje wydarzenia oprócz wykładów.

 

https://www.facebook.com/events/252450641805524/

https://dnikonopi.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version