Logo
Wydrukuj tę stronę

Już za 2 tygodnie dowiesz się wszystkiego o konopi - CANNABIZZ Warszawa

Czy marihuana jest z konopi? Dowiedź się więcej na temat cannabis na Cannabizz Warszawa!
W dniach 29.09 – 01.10.2017 r  Warszawa przybierze zielony kolor, a to za sprawą 1 Międzynarodowych Targów Konopnych w Polsce pod nazwą Canabizz Warsaw 2017 w hali MTP, ul. Marsa 56c. Celem targów jest zaprezentowanie wszechstronnych właściwości konopi. Rośliny, mającej szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia od pokoleń. Pora ponownie otworzyć się na konopie w Polsce.

Organizatorzy z dużym zaangażowaniem,  przedstawią konopie wszystkim gościom w innym świetle, niż wcześniej była ona postrzegana. W ramach trzydniowych targów, przedstawione zostaną nowinki w wykorzystaniu konopi.
Dodatkowo na zwiedzających czeka moc atrakcji od konferencji po giełdę konopną, a to wszystko z udziałem specjalistów . Targi licznie odwiedzą wystawcy z zagranicy(w tym miejscu można podać kilka przykładów) jak i nasi polscy producenci z nasionami, systemami do uprawy Indoor i Outdoor,  nawozów, odzieży, kosmetyków, olei CBD, żywności, napojów a nawet materiałów budowlanych.. Konopie ma wiele zastosowań. Słyszeliście zapewne o  medycznej marihuanie, na który ostatnio nasz sejm dał zielone światło , czy też może o konobetonie, który znalazł zastosowanie w budownictwie, a to nie wszystko, ponieważ konopie znajdziemy w  odzieży, kosmetykach, artykułach spożywczych i olejach CBD. To wszystko zobaczycie na naszych targach a w trakcie zwiedzania towarzyszyć nam będzie klimatyczna oprawa muzyczna. Na stoiskach po za produktami z pierwszej ręki, czekają na was liczne gratisy, próbki i upominki.

Cannabiz Warszawa

Koszt biletu to 29zł, kupując bilet teraz  zapłacisz jedynie 19zł (bilet 1 dniowy) lub 49 (bilet 3 dniowy).

Bezpłatny wstęp dla dzieci wieku 12 lat.

Chcesz odpocząć? Poczuj klimat konopi i spędź miło czas w specjalnie przygotowanej strefie  chilloutu,  gdzie spróbujesz konopnych wyrobów ale także najesz się do syta. Zapamiętaj  w ostatni weekend września szykuje się dla Warszawy zielony czas, w którym nie powinno zabraknąć Ciebie .Pora zasmakować świat konopi i poczuć klimat, który tworzy Cannabiz z myślą o ludziach.

Zielone światło dla Warszawy!
Szczegółowe informacje na stronie: www.cannabizz.pl
Strona wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/cannabizzpl/

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design