Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

Cannafest 2017 - Nowe miejsce!

250 wystawców z 25 krajów będzie prezentowało produkty z konopi i dla konopi.

Z POWODU WICHURY I USZKODZENIA HALI TARGOWEJ IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ W NOWYM MIEJSCU! - PVA Letňany Expo

Jak co roku fani przemysłu konopnego spotkają się między 10 a 12 listopada w Czeskiej Pradze. W ciągu tych trzech dni na Cannafeście będzie ponad 250 promujących się firm, z 25 krajów, które będą prezentować swoje produkty z dziedziny uprawy, nasion, mediów,kultury, sztuki, itp. Producenci po raz kolejny wykazali się wielkim zainteresowaniem targami w Czechach, o czym świadczyć może szybkie wykupienie najlepszych miejsc.

Poza stałymi producentami, którzy pojawiają się co roku w Pradze, pojawią się także firmy Ameryki oraz liczni producenci nasion.

Jak zawsze targi Cannafest organizują trzydniową międzynarodową specjalistyczną konferencję z jednoczesnym czesko-angielskim i angielsko-czeskim tłumaczeniem. Lista prelegentów konferencji jest długa.

Dla zainteresowanych stosowaniem konopi jako naturalnego tworzywa będą: warsztaty koncentrujące się na pracy na suchych łodygach, tradycyjne przetwarzanie łodygi na włókna, przędzenie i tkanie, wytwarzanie lin i sieci, nasiona Konopi. Zostaną również ukazane technologie stosowane w budownictwie przy wykorzystaniu materiałów z konopi, jak i przy ręcznym wytwarzaniu papieru. Na obszarze programu specjalistycznego zostanie stworzona strefa wystawowa zawierająca panele na temat konopi w przeszłości, jak i przyszłości. Wystawie towarzyszyć będą pokazy produktów konopi i artefaktów z nią związanych. Jak zwykle, organizatorzy Cannafestu zorganizowali duży wachlarz imprez, które mają na celu zainteresować i edukować odwiedzających.

Jak co roku, w namiocie przed nim odbędzie się chilloutowa impreza „Oko Dome”, na której możecie się spodziewać dobrej muzyki, DJ-ów oraz konkursów sponsorowanych. Namiot będzie otwarty do północy każdego dnia, a dla tych, co chcą kontynuować zabawę, będą oficjalne afterparty w wybranych klubach w Pradze.

Pełną listę wystawców, mapy i inne informacje na temat programów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej lub na www.cannafest.cz, www.facebook.com/Cannafest.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version