Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

Międzynarodowe Targi Konopne Cannabizz 2020 - ODWOŁANE

Międzynarodowe Targi Konopne Cannabizz 2020 Cannabizz
TARGI ZOSTAŁY PRZEŁOŻONE NA 2021 rok.

AKTUALIZACJA: Cannabizz przełożony na listopad 2021 r.
Szanowni Goście i Partnerzy targów Cannabizz Warszawa!
W świetle zmieniających się globalnych wydarzeń związanych z wirusem COVID-19, Międzynarodowe Targi Cannabizz w Warszawie pilnie obserwują sytuację, która ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wystawców, spikerów konferencji i odwiedzających z całego świata. Rozumiemy, że w przypadku niektórych wydarzeń znaczna liczba kluczowych uczestników istotnych dla programu wydarzeń nie odwiedzi Warszawy ze względu na narzucone ograniczenia.
Biorąc pod uwagę powyższe, zdecydowano się na przełożenie Warszawskich Międzynarodowych Targów Cannabizz. Targi zostaną przełożone na 2021 rok, czekamy na Was drodzy goście i partnerzy wystawy w ostatni weekend listopada 26-28.2021 roku.

------------------------

Rezerwacje na 2021 rok już otwarte! Z niecierpliwością czekamy na jeszcze większą wystawę w nadchodzącym roku. Cannabizz Warszawa 2021

27–29 listopada 2020: już teraz zarezerwujcie sobie te daty na Canabizz Warszawa i dołączcie do nas podczas najważniejszego wydarzenia w branży konopnej w tym roku!

Już tradycyjnie, Cannabizz po raz czwarty ułatwia spotkanie dużej liczby wystawców z całego świata, nie tylko między sobą, ale także z nowymi gośćmi, obserwatorami, naukowcami. Targi obejmują i podsumowują upływający rok, ponieważ rynek konopi ciągle się zmienia. Polscy producenci czują się pewnie na rynku konopi, ponieważ w ostatnich latach Polska stała się jednym z kluczowych krajów dla globalnego przemysłu konopnego CBD. Rynek kwitnie, zasady uprawy konopi są jasne, uczciwe, a co najważniejsze stabilne, a świadomość konopi znacznie wzrosła w ostatnich latach.

Kiedy?
W ostatni weekend listopada, 27.11 – 29.11.2020

Gdzie?
W Warszawie, która już po raz 4 stanie się stolicą konopnego przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Organizując w Warszawie targi Canabizz tworzymy platformę dla wszystkich zainteresowanych rozwojem branży konopnej i pragnących rozwijać swoją sieć kontaktów biznesowych w Europie. W ostatnich dniach listopada tysiące gości i setki wystawców spotkają się w największej i najbardziej nowoczesnej hali wystawowej w Warszawie – w Centrum Handlowo-Kongresowym GlobalExpo, by poznawać i promować swoje produkty oraz zdobywać nowe kontakty. Na ponad 10 tysiącach metrów kwadratowych przestrzeni wystawowej setki profesjonalistów z branży będą współtworzyć największe związane z konopiami wydarzenie w historii Polski. Na targach zaprezentowana zostanie szeroka oferta produktów dla upraw outdoor oraz indoor, jak również nasiona, systemy oświetlenia, suplementy diety, kosmetyki i różnego rodzaju parafernalia.

Konferencja, która odbędzie się jednocześnie z targami, obejmie trzy tematy: przemysłowe wykorzystanie konopi, medyczne zastosowanie konopi, aspekty społeczne. Prelegentami na konferencji będą eksperci, lekarze, prawnicy, biznesmeni i działacze z całego świata.

CANNABIZZ.PL

Cannabizz 2020

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version