Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

Biały odbłyśnik Adjust-a-Wings Defender

Znana z Australii biała wersja jednego z najlepszych odbłyśników świata jest już dostępna  w Europie. Mr. Jose w swoich badaniach udowodnił, że biały kolor jest znacznie korzystniejszy w odbijaniu światła dla naszych kochanych roślin !


Odbłyśnik Adjust-a-Wings Defender to połączenie zaawansowanych technologii, estetyki i maksymalnej funkcjonalność w jednym, lekkim urządzeniu. Konstrukcja w kształcie podwójnego łuku umożliwia optymalne oświetlenie upraw, regulowane skrzydła odbłyśnika zapewniają równomierne rozproszenie światła.

Adjust-a-Wings Defender jest zbudowany z szczególnie trwałego aluminium lotniczego H18 oraz jest zaprojektowany tak, że może być zainstalowany szybko i bez użycia narzędzi oraz jest łatwy w demontażu. Jego biała, tytanowa powłoka polimerowa jest bardzo odporna na ciepło. Minimalnie niższe odbicie światła w porównaniu do Avenger jest rekompensowane przez znacznie lepszą dystrybucję światła w obszarze jego zasięgu. W efekcie prowadzi to do doskonałych wyników, lepszego wzrostu oraz większej obfitości rośliny.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version