Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowy rekord dla 600 W, 92.000 lumenów!

Z serii XTreme Output pochodzi nowa, znacznie ulepszona lampa. Została ona w 100% zaprojektowana i wykonana w Niemczech, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Lampa PURE BLOOM SPECTRUM jest ostatnim krzykiem techniki – z bezkonkurencyjnymi osiągami i zoptymalizowanym spektrum światła, 92.000 lumenów i 1200 PAR gwarantuję najlepszą jakość światła – żadna inna lampa nie jest tak mocna.

Spektrum koloru czerwonego zostało zmaksymalizowane, a spektrum koloru niebieskiego zminimalizowane – stąd też światło dostarczane przez tę lampę szczególnie dobrze stymuluje wzrost pąków i owoców rośliny w drugiej połowie fazy kwitnienia, czego rezultatem jest powiększenie zbiorów. Lampa została zaprojektowana na potrzeby fazy zawiązywania pąków, nadaje się jednak równie dobrze w fazie wzrostu i kwitnienia.

Firma GIB Lightning nawiązuje tym samym do dotychczasowych sukcesów w konsekwentnie rozwija swoją technologię. Zespół projektowy bezkompromisowo stawia na jakość, stawiając sobie za cel dostarczenie produktów, które z technicznego punktu wiedzenia są z najwyższej półki. Tym ambicjom może sprostać jedynie produkt „Made in Germany”.
W związku z tym cała linia produktów GIB Lightning jest obecnie rozwijana, aby seryjnie wdrożyć osiągnięcia i polepszenia, które przyniósł ze sobą postęp techniczny.  Stateczniki LXG i NXE zostały zoptymalizowane i są w tym momencie najdoskonalszymi elektronicznymi statecznikami dla lamp wyładowczych. Inwestycja we własny design i konstrukcję absolutnym priorytetem – produkty, oznaczone marką GIB Lightning, są produktami wysokiej jakości.Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design