Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

Targi Cannabis Cultiva - zapraszamy

Gazeta Konopna Spliff, niemieckie Exzessiv-Magazin i Hanf Journal oraz nasza czeska redakcja Konoptikum po raz pierwszy wspólnie wyruszają w drogę. Oczywiście na pierwsze światowe targi cannabis, które odbędą się w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 10. do 12. października będziemy dostępni dla czytelników i partnerów na stanowisku numer 19. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zasięgnięcia informacji o naszej działalności oraz o siostrzanych czasopismach z Niemiec i Czech przy wspólnym stanowisku.
 
Na miejscu do Państwa dyspozycji będzie większa część z zespołu redakcyjnego naszych magazynów. Swoją obecność zapowiedział także KIMO: nasz ekspert w dziedzinie upraw ogrodowych, który na miejscu będzie odpowiadał na pytania z zakresu hydroponiki oraz pozostałych technik upraw domowych.

Cultiva, oprócz 70 wystawców z wszystkich dziedzin branży cannabis, oferuje atrakcyjny ramowy program w formie kongresu cannabis oraz kolejny program na wysokim poziomie obejmujący dwa sub-eventy. Dzień otwarcia zakończony zostanie wielką imprezą, podczas której publiczność rozgrzewać będą Paso Sound System oraz DJ levi z tic tac Club, Pesola (bongo club Wien) i Dj WASS (H.A.P.P.Y.). Imprezę w niedzielę wieczorem uświetnią  Irie Mafia Sound System, Marcello Armetta (Club Oskid), Scheibosan i Jürgen Drimal z Vienna Scientists. Kongres zostanie otwarty przez Marco Rendę z Kanady wykładem o (względnie odprężonej) sytuacji pacjentów leczonych przy pomocy cannabis w w tym kraju, po czym Steffen Gayer i Georg Kurth z Niemieckiego Związku Cannabis przedstawią swoją książkę „Rauschzeichen”, Matthias Bröckers natomiast odczyta napisany z Seyfieldem „Hanf im Glück“ (aby przybliżyć niektóre z ważnych wydarzeń trzydniowego happeningu informacyjno-dyskusyjnego).
Oczekujemy wielu gości oraz ciekawych, chilloutowych targów. Do zobaczenia w Wiedniu.
 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version