Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

Paradise Seeds otwiera sklep w Amsterdamie

Sklep Paradise Seeds znajduje się w doskonałym miejscu w samym centrum Amsterdamu, zaledwie 100 metrów od Pałacu Dam i placu Dam, który jest uważany za serce miasta.

Tutaj właśnie Luc znalazł bardzo ładny budynek na otwarcie głównego, flagowego sklepu firmowego Paradise Seeds.  Miejsce jest monumentalne i przestronne, pięknie urządzone. Tutaj Luc i jego partner Erik koordynują działalność biura i sklepu. Ponadto uznali, że ich magazyn powinien być miejscem spotkań producentów z całego świata. Dlatego powołali do życia Amsterdam Seed Center.
Tutaj możesz otrzymać wszystkie informacje potrzebne do wyboru i zakupu dobrej jakości nasion konopi prawie każdego szczepu dostępnego na świecie. Porady udzieli doświadczony i pomocny personel. Także kilka bardzo rzadkich odmian jest dostępnych w ich sklepie!

Kiedy wchodzisz do środka,  twoje oczy przyciąga ładnie zaprojektowana wystawa toreb i innych produktów konopnych. Szeroki wybór nasion konopi znajdziemy na szklanych półkach.  Obrazy olejne naszych ulubionych roślin, rozwieszone w całym sklepie, zostały namalowane przez artystę Frenchy’ego, który znany jest ze swoich obrazów artystów rockowych. Sprawiają one, że miejsce jawi się jako przytulne i ciepłe. Z tyłu sklepu można dojść do kuchni, gdzie ciasteczka i kawa są zawsze gotowe dla chętnych.

To daje chwilę wytchnienia od zgiełku codziennego życia w Amsterdamie.
Dobrze jest być w stanie tutaj usiąść i poczuć się mile widzianym!
Przy dużym stole możesz przyłączyć się do rozmowy lub poczytać wykłady na tematy związane z konopiami, a nawet wyszukać co trzeba w internecie na komputerze dostępnym dla turystów z całego świata.
Z tyłu znajduje się duża szklana ściana. Za nią znajdziesz właścicieli sklepu, którzy uwijają się jak pszczoły przy organizowaniu tego wszystkiego, co się dzieje w ciągu dnia w Kraju Konopi.

Nie obyło się bez wielkiego przyjęcia w dniu 15 lipca pod numerem Gravenstraat 12, gdy sklep Paradise Seeds i Amsterdam Seed Center otworzyły po raz pierwszy swoje podwoje! Wszyscy ludzie z bloku, a także wielu przyjaciół, rodziny i koledzy z branży zostali zaproszeni.  Było mnóstwo jedzenia i napojów, materiały związane z paleniem i muzyka na żywo, więc nie trzeba było długo czekać na imprezę w pełnym rozkwicie. Tłum tańczył i bawił się do wczesnych godzin porannych.
 
Luc i Erik stworzyli świetny sklep i punkt spotkań w centrum Amsterdamu.
Warto odwiedzić to miejsce!

Zapraszamy do obejrzenia strony internetowej www.paradise-seeds.com aby zobaczyć i dowiedzieć się więcej.


Zdjęcie dzięki uprzejmości: Paradise Seeds
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version