Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

Uprawa konopi OUTDOOR w pigułce - Pozycja obowiązkowa od Przemysława Zawadzkiego

Jak zebrałem 300g MARIHUANY z AUTOMATA?
Nowy poradnik od Przemysława Zawadzkiego to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z uprawą pod chmurką.

Jeżeli dopiero startujesz z uprawą outdoor albo uprawiasz sporadycznie i za każdym razem jak jesteś na spocie masz wątpliwości czym nawozić, jak znaleźć miejscówkę, jak walczyć z robakami i plamami na liściach to "OUTDOOR w pigułce" jest właśnie dla Ciebie. Poradnik napisany przez Przemka przeprowadzi Ciebie przez całą uprawę na dworze, krok po kroku. 

Ale jeżeli nadal żal Tobie wydać ok 25 zł, zapoznaj się z 3 faktami, które według mnie przemawiaj za tym, że to pozycja obowiązkowa dla każdego początkującego i średnio-zaawansowanego ogrodnika. 

Po 1 inwestujesz w uprawę pieniądze, czas i ryzyko, dlatego warto polegać tylko na sprawdzonej wiedzy i przetestowanych patentach. Czerpanie wiedzy z forum i porady z niepewnych źródeł często kończą się rychłą porażką. Szkoda kasy na drogie pestki, tracić czas na wyjazdy w plener, a może nawet dać się złapać małpom! Tych wszystkich błędów możesz uniknąć jeżeli posłuchasz rad autora niniejszej książki, który jest ogrodnikiem-partyzantem na rodzimej ziemi, wie jak zachować się w warunkach podwyższonego ryzyka i jak tutaj prowadzić swój ogródek skutecznie. Nie ma lipy, jeżeli jeszcze nie widziałeś, obejrzyj filmik powyżej  "Jak zebrałem 300g MARIHUANY z AUTOMATA?"

Przemysław Zawadzki autor książki Uprawa konopi OUTDOOR w pigułce – eBook

Po 2 książka została wydana w 2019 roku, przez Polaka o uprawie w Polsce. Nie ma bardziej aktualnej książki o warunkach uprawy w Polsce niż "Uprawa konopi OUTDOOR w pigułce". Jest to prawdziwe ABC dla początkujących i Przemek krok po kroku przeprowadzi Ciebie przez cały cykl.  W książce znajdziecie rozdziały na temat: miejsca uprawy, podłoża, odmiany, nasion i klonów, nawozów, wody, trening, szklarni, chorób, zwierząt i innych problemów, fazy wzrostu, fazy kwitnienia, dojrzałości i zbiorów, trymowania, suszenia, curing oraz podsumowanie.

Po 3 Przemysław Zawadzki w 2017 r. nagrał swój konopny coming out i zaniósł bukiet kwiatków ówczesnej premier Beacie Szydło i tym samym stał się pierwszym "oficjalnym" growerem w Polsce, który nie boi się mówić o roślinie, którą wszyscy kochamy. Takie postawy należy wspierać i naśladować. Jeżeli nie będziemy walczyli o wolność MJ, sama do nas nie przyjdzie, dlatego jeżeli sam nie masz odwagi, wspieraj właśnie takich ludzi jak Przemek i takie projekty jak SPLIFF.

Książkę możesz zakupić w formie eBooka na stronie Przemka - freedomfarms.pl

Oceń ten artykuł
(11 głosów)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version