Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

Czy wiesz czym są szybkie automaty?

Szybkie odmiany autoflowering to rośliny o bardzo niewielkich rozmiarach i szybkim dojrzewaniu.
Są podobne do klasycznych odmian Cannabis Ruderalis ale odznaczają się lepszą jakością i większą produkcją kwiatostanów. Zawdzięczają to wielokrotnemu krzyżowaniu z najlepszymi odmianami pełno-sezonowymi które od dziesięcioleci były poddawane selektywnej hodowli by otrzymać takie gatunki jak White Widow, Lemon Haze czy OG Kush. Klasyczne odmiany pełno-sezonowe kwitną w reakcji na długość dnia i nocy, ale to nie wystarcza w ekstremalnie niesprzyjających warunkach.
 
W naturze Cannabis Ruderalis to odmiany które porastają bardzo zimne tereny globu. Zazwyczaj daleko wysunięte na północ obszary Rosji. Przez fakt że przedstawicie gatunku Ruderalis żyją w niesprzyjającym klimacie wykształciły cechę automatycznego zakwitania, która zapewni im przetrwanie.
 
Dzięki ustabilizowaniu automatycznego zakwitania hodowcom udało się uzyskać całkiem nową gałąź w rodzinie roślin konopi. Te nowe gatunki potocznie zwane są automatami. Jak już wcześniej wspomnieliśmy charakteryzują się one szybkim dojrzewaniem i niewielkimi rozmiarami. Jeśli mówimy o niskich i szybko dojrzewających automatach przede wszystkim w grę wchodzą tutaj rośliny z przewagą genów Indica. Niemniej jednak znajdą się też jakieś hybrydy, nawet z niewielką przewagą w stronę Sativy. Które z nich są najszybsze i najmniejsze? Na to pytanie odpowiadamy poniżej:
 
Auto Blue Caramel
 
 
 
 
Auto Black Afghan
 
 
 
 
Auto Diesel 60
 
 
 
 
 
Auto Critical Speed
 
 
 
 
Auto Easy Skunk
 
 
 
 
Auto Blue Berry
 
 
 
Auto White Widow
 
 
 
 
Auto Afghan
 
 
 
 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version