Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie

Switch to desktop Register Login

Auto Ultimate

Dutch Passion to słynny holenderski seedbank, który jest pionierem feminizowanych nasion marihuany. Ten wyjątkowy producent od lat 90-tych wydał na świat wieleniesamowitych odmian, które na stałe zapisały się w panteonie Cannabis.

Nasiona sygnowane ich logo są niezwykle wartościowe, a ich doskonała jakość sprawia, że żadna kolekcja nie jest kompletna bez pestek rodem z Amsterdamu. Dzisiaj opowiem o jednym z najlepiej sprzedających się automatów z katalogu Dutch Passion - Auto Ultimate.

Oryginalny The Ultimate to trzymana w sekrecie genetyka pochodząca z rodziny Skunk. Łączy ze sobą niesamowitą produktywność, moc i łatwość w uprawie, dzięki której zawdzięcza swoją nazwę (The Ultimate- Ostateczny). Jej doskonała renoma i popularność wśród holenderskich growerów oznaczały, że powstanie automatycznie kwitnącej wersji to tylko kwestia czasu.

Dla tak ważnego projektu kluczowym aspektem było wybranie najlepszych genów autoflowering, które pozwoliłyby wykorzystać pełen potencjał rodziców. Wybór padł na słynnego Auto Mazara i był to strzał w dziesiątkę. Klasyczny bestseller umocnił najważniejsze cechy The Ultimate, zapewnił stabilność i szybkie kwitnienie. Rezultat jest naprawdę imponujący.

Auto Ultimate to jedna z najlepiej plonujących, automatycznie kwitnących odmian na Świecie. To drzewko może wyrosnąć na prawdziwego potwora! Plon rzędu kilkuset gramów z rośliny nie stanowi tutaj problemu a fachowcy będą mieli okazję to ustanawiania swoich rekordów. Jest przy tym bardzo wytrzymała i niezwykle łatwa w uprawie, cechuje się ponadprzeciętnym wigorem typowym dla hybryd, co jest niezwykle cenne szczególnie dla początkujących.

Podobnie jak jej fotoperiodyczny rodzic, Auto Ultimate ma doskonały smak. Silny, cytrusowy aromat limonki powoli uwalnia bardziej słodkie i ziemiste nuty. Wyraźnie
wyczuwalne jest podobieństwo do klasycznego Lemon Haze i Lemon Skunk co sprawia, że każdy wdech tego oldshoolowego dymu przybliża nam Amsterdam i atmosferę holenderskich coffeeshopów.

Dzięki wysokiej zawartości THC Auto Ultimate zapewnia wysokie loty. Haj jest wyraźny i energetyczny, niezwykle intensywnie oddziałuje na umysł. Prawdziwy przypływ euforii jest długotrwały i silny, doskonały w walce z lękiem, co sprawia, że jest ceniony przez użytkowników rekreacyjnych jak i medycznych. Przy odpowiedniej dawce zyska balans i niezwykłe wyważenie, dodając kojące uczucie błogostanu.

Dutch Passion - Auto Ultimate

Auto Ultimate to odmiana, która idealnie nadaje się dla domowych jak i profesjonalnych hodowców. Łatwa, solidna i wytrzymała roślina o olbrzymiej produkcji i doskonałej jakości, która nie ustępuje swojej fotoperiodycznej matce, obowiązkowa pozycja w każdej kolekcji.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Copyright 2013 Spliff | Strony internetowe Trojka Design

Top Desktop version